Informacje

Dom Letniskowy
nad Jeziorem Wygonin
83-430 Stara Kiszewa,
woj. pomorskie,
powiat kościerski

Zobacz jak do nas dojechać

Komfortowy i bezpieczny wypoczynek dla Twojej Rodziny!

Kontakt

tel:
+48 535 152 902
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Oferta

„Dom na Kaszubach" to idealne miejsce na wypoczynek dla jednej lub dwóch zaprzyjaźnionych rodzin. Wyjątkowa propozycja dla tych z Państwa, którzy pragną ciszy, spokoju oraz bliskości natury a jednocześnie cenią sobie dostęp do różnych form aktywnego wypoczynku.

Za domem, w części południowej, w słoneczne dni od rana do wieczora można korzystać z kąpieli słonecznych. Jest również dostęp do bieżącej wody, można zatem napełnić basen dla dzieci. Dla maluchów mamy również huśtawkę i piaskownicę.

Szpalery zieleni wzdłuż granic działki zapewniają prywatność i komfort wypoczynku. Jednocześnie skutecznie eliminują wiatr co stwarza dobre warunki do gry w badminton'a. Ponadto zapraszamy do korzystania z grill'a, altany oraz mebli ogrodowych.

Działka jest całkowicie ogrodzona, furtkę można dodatkowo zamknąć na kluczyk.

W garażu znajduje się stanowisko na jeden samochód, drugi można zaparkować na podjeździe przed garażem.

Działka położona jest w odległości ok 200m od najbliższej linii brzegowej jeziora Wygonin, tak więc nie ma problemów z nadmiarem insektów. Pomiędzy jeziorem a działką znajduje sie gaj sosnowy.

Standardowe wyposażenie domu przeznaczone jest na wypoczynek od 4 do 8 osób. W przypadku korzystania z wypoczynku z dziećmi do lat 3 zapewniamy dodatkowe wyposażenie oraz zabezpieczenie na schodach wewnętrznych budynku.

Więcej o naszym Domu